ico-point.png   Navštivte nás:  Merhautova 232, 613 00 Brno          ico-phone.png   Volejte: 603 849 990

Vertikální žaluzie

Výrobce: Bohemiaflex Sundrape, s.r.o. - spolupráce s výrobcem od roku 1993

Vertikální lamelové žaluzie jsou okouzlující nejen tvarováním prostoru, jsou také výjimečné svou mnohofunkčností. Najdete v nich ideální prostředek pro protisluneční a protisvětelnou ochranu. Působí jako zvukový izolátor. Použitelné pro malá i velká okna, pro atraktivní rozdělení prostoru. Můžete volit z velkého množství barev.

Informace o vertikálních žaluziích 

Ceník vertikální žaluzie: Otevřít ceník

Technická specifikace:

Lamely se vyrábí v šíři:     90 mm
      127 mm
Maximální rozměry zastíněné plochy:     šířka 6000 mm x výška 4000 mm

Provedení:

Vertikální lamelové žaluzie jsou vhodné pro všechny rovné i šikmé okenní plochy i prostory. Úzká vrchní kolejnice obsahuje zařízení, ve kterém jsou jednotlivé lamely jednoduše zavěšeny. Lamely jsou zajištěny těžítky a spojeny plastovým řetízkem, který umožňuje rovnoměrnou manipulaci a regulaci zastínění. Dle prostorových podmínek může být montáž provedena do stropu nebo do stěny (pomocí pevných a posuvných konzol do 230 mm).

Způsob ovládání:

Mnohostranné využití:

Rychle a jednoduše regulují přirozené světlo, poskytující účinnou ochranu proti škodlivým účinkům slunečního záření. Působí přitom jako zvukový izolátor. Nahrazují obvyklé bytové dekorační prvky, jako jsou záclony a závěsy.

Jednoduchá obsluha:

Jemné odstupňované naklápění lamel je docíleno tahem přes nekonečný řetízek. Takto je umožněno natáčení lamel o 180° v každé rozvinuté šířce. Dle vašich požadavků lze instalovat pravé nebo levé ovládání.

  Akční nabídka